Te kosmetyki świetnie działają i mają... urocze opakowania! Idealny pomysł na prezent

Kasia Żechowicz
20.11.2017 12:00
Czy balsam do ust, krem do rąk lub zestaw do makijażu może przenieść nas do dalekiej, magicznej krainy? Sephora udowadnia, że tak! Urocze opakowania kosmetyków to wielki plus, szczególnie w okresie przedświątecznym, gdy chcemy podarować bliskim coś wyjątkowego.

Sephora - prezenty
Sephora


W te święta Sephora zaprasza nas do baśniowego świata, w którym każdy przedmiot staje się wyjątkowy. Piękne opakowania kosmetyków sprawiają, że funkcjonalność nabiera magicznego charakteru. W krainie Sephory zima wcale nie jest nieprzyjemna, wręcz przeciwnie! Ciemnozielone choinki ubierają się w idealnie białe gwiazdeczki, wnętrza domów rozświetlają się łańcuchami lampek, a dachy domów pokrywa warstwa miękkiego, śnieżnego puchu. Bohaterką tego mroźnego krajobrazu jest czujna lisiczka, która w Sephorze zamienia się w balsam do ust albo kosmetyczkę.

Sephora - prezenty
1. Mała kosmetyczka lisek Winter Wonderland 49 zł, 2. Duża kosmetyczna lisek Winter Wonderland 69 zł, 3. Balsam do ust Sephora 15 zł, 4. Błyszczyk do ust Sephora 15 zł

Śliczne opakowania są dodatkowym atutem kosmetyków o świetnym działaniu. Balsam do ust chroni je przed mroźnym powietrzem i pozostawia je miękkie, nawilżone oraz w delikatnie zaróżowionym kolorze. Małe opakowanie w kształcie liska jest nie tylko urocze, ale również praktyczne - zmieści się w każdej torebce lub w kieszeni. Lisiczka zagościła również na kosmetyczce, w której znajdziemy żel pod prysznic, mleczko do ciała oraz myjkę. To idealny pomysł na prezent dla miłośniczek relaksujących kąpieli!

Sephora - prezenty
1. Zestaw Panda's Dream Winter Story Tonymoly 89 zł, 2. Zestaw Skinfood Merry Holiday Special Set 97 zł

Kolejnym świątecznym bohaterem Sephory jest...panda! Zwierzak, który kojarzy się raczej z ciepłymi krajami wprowadza do tegorocznych świąt odrobinę humoru. Zestaw z pandą skrywa nawilżający krem do rąk i maseczkę na noc, która przywraca blask skórze zmęczonej niekorzystną pogodą. Idealnym kompanem łakomej pandy nie jest tym razem bambus, ale...maxi cukierek! W kuszącym opakowaniu nie znajdziemy jednak czekoladowych słodkości, ale trzy najlepsze maski Skinfood o różnym działaniu: peelingującym, tonifikującym i roświetlającym. Cracker Skinfood to świetny prezent dla tych, którzy lubią niespodzianki!

Sephora - prezenty
1. Too Faced zestaw do makijażu Best Year Ever 239 zł, 2. Too Faced zestaw do makijażu Boss Lady Beauty Agenda 239 zł

W te święta Sephora zadbała również o miłośniczki makijażu, także te, które nie mają na niego zbyt dużo czasu! Nowością w ofercie sklepu jest zestaw z kosmetyczką, która zawiera trzy palety - łącznie 18 cieni matowych i perłowych, trzy kosmetyki do twarzy oraz tusz do rzęs. Wszystko to łatwo przetransportować w niewielkiej, zamykanej kosmetyczce. Warto zwrócić uwagę również na drugi zestaw o pięknym opakowaniu - Too Faced. Oprócz cieni do oczu, kosmetyków do twarzy, szminki i tuszu do rzęs, znajdziemy w nim roczny plan pielęgnacji urody z naklejkami do dekoracji.